Teröre Lanet Sözleri

Güzel ülkemizde Askerimize karşı sıkılan her kurşun yüreğimizi derinden etkilemektedir. Şimdiye kadar sayfamızda her daim güzel sözler, komik sözler vb. konular paylaştık. Şimdi ise teröre lanet sözleri ile sonuna kadar terörü lanetliyoruz.

Teröre Lanet Sözleri Resimli

İçinizdeki bu öfkeyi sosyal medya ağlarında resimli teröre lanet sözleri ile dile getirebilirsiniz;


Cennet vaadiyle dünyayı cehenneme çevirenlere de lanet olsun.

Yüreğimizi yakanların yürekleri yansın. Vatan sağolsun.

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz.

Masum insanların canına kast eden bu lanet insanları Allah Kahhar ismiyle kahretsin.

Allah ülkenin birlik beraberliğini, huzurunu bozmaya çalışan kim varsa tez vakitte kahretsin!..

Türk milleti olarak zor günlerden geçiyoruz. Millet olarak terörü lanetliyoruz. Kahrolsun terör.

Terör ile beslenen her kim var ise Allah onun belasını versin Ülkemizden kanlı elinizi çekin artık!

Teröre Lanet Sözleri

Bize vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

Dünyanın her noktasında ülkemde olduğu kadar diğer ülkelerde de masum insanları öldüren her kimse ona lanet olsun.

Birlik ve beraberliğimize, ülkemizin huzuruna kasteden saldırıları lanetliyoruz. Temennimiz ülkemizde bir an önce barışın olması.

Temennimiz ülkemizin bir an önce barış ve huzur ortamına kavuşmasıdır. Bu topraklarda kaybedilen her can bizim canımızdır.

EY YÜCE RABBİM; Elimizi KUR’ANSIZ, Gönlümüzü İMANSIZ, Kulağımızı EZANSIZ,Bizi VATANSIZ, Vatanımızı BAYRAKSIZ,Bizi SENSİZ Bırakma…. Amin..


Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuzun başı sağ olsun.

Ama ağlamak yakışmaz yine de gurur duyarız çünkü uğruna şehit düşebilecek kadar sevdiğimiz vatanımız, toprağımız ve milletimiz var. Vatan sağ olsun!

Din, insan, vatan ve hiçbir değer tanımayan terörün kanlı eli elbet kırılacaktır. Yurdumuza korku salmaya çalışanlar elbet en kısa zamanda cezasını bulacaktır.

Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz.

Dünyanın hiçbir yerinde Polis, Asker, Çocuk, Kadın şehit ederek “biz barış istiyoruz”diyen başka şerefsiz bir topluluk daha yoktur. Allah Terörün belasını versin.

Teröre Lanet Sözleri

Terör lanet mesajları, en yeni terör lanet mesajları, manalı terör lanet mesajları, facebook terör mesajları, uzun terör lanet mesajları, kısa terör lanet mesajları.

Allahım masum insanları hedef alan bu tür terör eylemlerine fırsat vermesin. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bozsun. Yaralılara acil şifalar versin. Ölen varsa Allah rahmet eylesin.

AI kanıyla suluyor toprağımı şehidim. Bu vatana veriyor gül canını şehidim. Dünya duysun bilinsin Türk’te şehit tükenmez. Bayrak inmez, şehit ölmez, bu aziz vatan bölünmez!

Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler.

Konuyorsa dalına bölücü leş kargaları: Dal kesilsin. Bölücüler şehre kadar iniyorsa dağdan: Yol kesilsin.Eğer ki askerime kurşun sıkıyorsa: Kol kesilsin.Bu vatana ihanet eden baş ise: Baş kesilsin


Terörden dolayı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde tek bir vatandaşımıza dahi zarar gelmeyene kadar milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.

Bu gün TÜRK bayrağını yakarak, vatanıma göz dikerek, Mehmetçiğimize ateş ederek mutlu olacağını sanan gafillere, teröristlere ve nankörlere sadece üç kelimelik mesajım var. Unutmam, unutturmam, affetmem.

Utanıyorum şehidim, yemekten, içmekten. Senin annen ağlarken gülmekten utanıyorum. Sanma ki unutuyor unutturuyoruz, unutanları barındırmaktan utanıyoruz, sen vatan için bizim şehit olurken seni görmezden gelenlerden utanıyorum.

Masum vatandaşlarımıza yönelik bu akıl ve vicdan yoksunu saldırıları gerçekleştiren kirli elleri, nefesimiz tükenene kadar lanetlemeye devam edeceğiz. Terörden dolayı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde tek bir vatandaşımıza dahi zarar gelmeyene kadar milletçe tek vücut olmalı ve terörü yaratan tüm faktörlere karşı ortak bilinçle hareket etmeliyiz.

Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.

Teröre Lanet Sözleri

Terör eylemleri ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu saldırılar karşısında, millet olarak sağduyumuzu korumalıyız. Hiçbir sorun şiddetle çözülemez. Şiddetten bir çözüm veya gelecek bekleyenlerin insanlık değerleriyle hiçbir bağlantısı olamaz. Çirkin saldırıları gerçekleştirenler, terör ve şiddet eylemlerinin hiçbir amaç için araç olamayacağını bilmelidirler.

Onlar, delikanlı çağında, millet ve vatan aşkıyla ellerine silah aldılar. Hepsi birer ana kuzusuydu ama tüfek kuşanıp da, bölücü kurşunlarına karşı göğüslerini siper ederken aslan kesildiler. Damarlarındaki kan deli gibi akarken tek düşünceleri vardı: Bin yıllık Türk yurdunu bölmek isteyen gafillere karşı durmak! Al bayrağın gölgesinde nöbet tutarken can verip şehitlik mertebesine ulaşmaktı.

Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar karşısında milletimiz tek yürek olarak kararlı bir duruş sergileyecektir. Terörü lanetliyor, hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Tüm ulusumuza başı sağ olsun.

Dağda üç beş domuz sürüsü. Tutturmuş bir kürdistan türküsü. Eline almış bayrak diye bir masa örtüsü. Satsan beş para etmez ne dirisi ne de ölüsü. Soyu soysuz olan sensin toprak senin neyine. İte itlik yapıp kafa tutma beyine. Anlasa dediğimi sokaktaki köpek ağlar haline. Duy ulan soysuz Ne Mutlu Türk’üm Diyene! Size tek sözüm budur.

Bu kaçıncı annesiz bıraktığınız evlatlar. Babasız, eşsiz, dostsuz. Dayanmıyor bu yürek. Sabah kim bilir ne hayallerle açtılar gözlerini güne. Ne hayallerle süslenip çıktılar yola. Belki de eve, evlatlarının yanlarına ulaşmak için o durakta ölümü beklediler. Peki ya şimdi noldu? O evlatların hepsi birer yetim, öksüz. Ben artık bu yaptıklarınız için size bela okumuyorum. Allah sizi azad etsin, başka bişey demiyorum.

Yorum yapın