Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Aşık olmak; tarifsiz duyguları en açık şekilde karşı tarafa aktarma şeklidir diyebiliriz. Özellikle aşkın en kritik noktası günaydın mesajları ve iyi geceler mesajlarıdır. Sayfamızda 2020 yılının en popüler sevgiliye iyi geceler mesajlarını bulabilirsiniz.

Sevgiliye En Güzel İyi Geceler Mesajları

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

İyi geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Yıldızlar gözlerine özensin sen bir tanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Sensiz sabaha uyanacağım bir gece nasıl iyi geçebilir ki. İyi geceler iki gözüm.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun. İyi geceler.

Geceme ışık ol, rüyalarımın ateşi ol, sadece benim ol. İyi geceler olsun aşkım.

Güzel yeni bir güne senin huzurunla uyanmam ümidiyle. İyi geceler şekerler şekeri.

İyi Geceler Mesajları Sevgiliye

İyi geceler dünya iyi geceler insanlar iyi geceler bir tanem rüyanda beni gör olur mu?

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

Gecenin sessizliğinde dinlerim seni, bir rüya gibisin beklerim seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi geceler bir tanem.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler aşkım.

İyi ki varsın bir tanem rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi akşamlar sevgilim seni çok seven aşkın.

Bir dua gönderiyorum Allah’ıma sen uyurken rüyanda beni göresin diye. Seni seviyorum aşkım. İyi geceler sana.

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Seni gözlerimi kapattığımda değil, gözlerimi açtığımda görmek ve var olduğunu bilmek isterim Gül parem iyi geceler.

Sen hayatımın en değerli varlığı, bana mutluluk veren güneşim, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler biriciğim.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını, en güzel rüyalar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Uzadı gecelerim, sabah olmuyor sensiz bir tanem, odama hiç güneş doğmuyor iyi geceler benim için doğan mehtabım.

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır, her yeni gün doğumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dileğiyle. İyi geceler.

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol. İyi geceler aşkım.

Geceler sessiz, soğuk, ayaz sevgim o kadar sıcak ki onu gönderiyorum sana, ört üstüne sakın üşüme diye iyi geceler canıma.

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!

Artık sırdaş değil geceler bana sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla en içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

Hayatımdaki en değerli varlık canım ta içi bir tanecik sevgilim benim iyi uyu yarın umarım görüşmek dileğiyle seni çok seviyorum iyi geceler.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana, ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. İyi geceler sevgilim.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Resimli

Özlemim sana sevdiğim sensiz rüyalarımdan artık bıktım umarım sen beni rüyalarında görüyorsundur iyi geceler biriciğim seni çok seviyorum.

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerinde belki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana iyi geceler diyesim geldi.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte o zaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim.

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne ne kadar da güzelsin öyle, her halinle düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan.

Ben ay olsam sen benim gökyüzümsün, ben güneş olsam sen gene benim gökyüzümsün, ben sensiz olamam, sende bensiz olamazsın iyi uykular köylü kızı!

Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene iyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

İyi Geceler Mesajları Sevgiliye

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.

Bir kuş misali uçsa dudaklarım sana doğru konsa kıpkırmızı dudaklarına irkilir misin? Yoksa onu alıp kendine seninkileri bana gönderir misin? İyi geceler aşk busem.

Yatağına uzandığında istediğin bütün güzellikler senin olsun. Ve de duygularını paylaşacak birine ihtiyaç duyarsan ben buradayım her zaman aşkım tatlı rüyalar.

Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla sığın içlerine hangisini istersen korur seni tüm kâbuslardan sen rahat uyu sevdiğim iyi geceler biriciğim.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana, kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat mucuk.

Sevgi yağmuru olsam yağsam odana ıslatsam seni tek tek düşen damlalarımla, yavaş yavaş rüyalarında aşk seli olup akşamüstüne sen rahat uyu bir tanem, iyi geceler sevgilim.

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum. Huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Bu gece bütün sevdiklerin yanında. Ne tatlı uyursun sen şimdi. Bir tek seni ölesiye sevenin senden uzakta, bir tek seni ölesiye sevenin uykusuz. Adını can koydum seni canıma koydum. İyi uykular.

Sevgiliye İyi Geceler Mesajları Romantik

En Güzel Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Koynuma aldım hayalini uyutuyorum. Sessiz, sedasız. Belki birgün SEN / BEN Ne bileyim öyle işte İYİ GECELER

Geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim. Tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim. Gül yüzlüm iyi geceler…

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın, rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin, gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler

Bir yıldız tut geceden hayallere Bir hayale tutun yürekten sevdalarla Bir yıldız tut geceden hayallere Bir rüyaya bürünsün en koyu sevdalar

Tek çaremsin, tek aşkımsın, tek umudumsun. Özlemini çektiğim tek kişisin, affına sığınarak gözlerimi ayırıyorum senden, iyi geceler bitanesi.

Şimdi gözlerimi birtek sana kapatacağım senli hayaller Kurup uykulara dalacağım Dudağına bir buse konduracağım Sevgili İYİ GECELER..

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz. Sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma..

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu. İyi geceler. Seni seviyorum.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum. Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur… Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum, Allah rahatlık versin canım.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.

Gecenin sonsuz karanlığında arama gözlerimi, onların ışığı yetmez sana olan sevgimi anlatmaya. Sen beni ay ışığında ara ve uygunun en güzel yerinde ışığımla uzanayım yastığına. İyi geceler hayatımın aşkı.

Her insanın bir canı vardır ya. İşte sen olmayınca ben yarım canla yaşıyorum. Geceleri ise durum daha kötü, nefes alamıyorum sensiz ve gözüme uyku girmiyor. Bu durumu düzeltmenin tek yolu sensin. İlacım sensin sevgilim

Ağlamak güzel SENLE GÖZYAŞLARİNİ dindiren varsa GÜLMEK güzel SENLE GÜLLENİN Varsa SENLE yaşamak güzel UMUDUN varsa SENLE SEVMEK güzel SEVİLMEYİ biliyorsa SONSUZA kadar varim Demek senle AŞK HAYİRLİ GECELER.

Bu gecenin sessizliği kör Alevi Yakar durur yine tutkularına Tutkulu geceler Aşk var nefes var Sessizlik harem gibi yanar durur Ey karanlık gece ey tutkuya Sebebi Olan issiz geceler hayde bir perde Çek yansın gitsin geceler MUTLU GECELER

Hiç mi mevsim senden Geçmez bee Adam hepmi baharin Hep,mi böyle sevda kokarsin Tutulmazmi ellerinin bakışlarını Bu kadar mı yakışır sana Adam O,kadarmi kollarında Adamına Güzel sarilmak nefesini içime Çekip Seni çünkü Mutluluk Kalbindedir Senin Adam Sevgili İYİ GECELER..

Bir damla tebessüm ol benle hayat Okyanusumda benimle kal götür Beni Çöllerine ne serap nede Leylalar buna engel değildir olurum Dudaklarından Şifa gözlerinde nur Bulutuna yagmur olurum Kışına kar Olurum benim olan Benimdir ancak Ben vazgeçtigimde Senindir HAYİRLİ MUTLU GECELER

Erkek Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki.

Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler.

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

Bir geceyi değil bütün geceleri sana armağan ediyorum, iyi geceler aşkım.

Geceme ışık ol rüyalarımın ateşi ol sadece benim ol iyi geceler olsun aşkım.

Sen iyi geceler demediğin için kötü geçen gecelerim var benim… İyi geceler her şeyim.

Senin Kadar Tatlı Bir Rüya Görmek için bütün gün uyumak isterdim aşkım 🙂 iyi geceler

Sen benim rüyalarım, hayattaki tek yaşama sebebim ve dayanağımsın. İyi Geceler Meleğim.

Keşke şu an sesini duyabilsem..iyi geceler aşkım..öpüyorum dudağından sakalından bıyığından..

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dileği ile iyi geceler aşktanem.

Seni çok seviyorum gülüm sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca iyi geceler aşkım.

İyi ki varsın bir tanem rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi akşamlar sevgilim seni çok seven aşkın.

Sen görüp görebileceğim en güzel rüyasın, bu rüyadan hiç uyanmak istemiyorum. İyi geceler canım, cananım.

Hatırla sevgilim! Aklımdasın, yüreğimdesin, sözümdesin, fikrimdesin, duamdasın, hayalimdesin. İyi geceler canım.

Senin hayaline tutunarak uyuyorum her gece. Seni görebilmek, seni yaşayabilmek olsun diye. İyi geceler sevgilim.

Dualardasın, rüyalardasın, hayallerdesin, özlemlerdesin, kısaca bende olan her şeydesin. İyi Geceler en sevdiğim.

Biricik sevgilim, seni çok sevdiğimi unutma! rüyanda beni gör, bende seni bitanem, iyi geceler tatlı rüyalar en güzel aşk.

Gökyüzüne bakarım geceleri tatlı rüyalar görmeni isterim tatlı hayaller içinde uyurken gülümsemeni isterim gül yüzlüm iyi geceler.

Gözlerim kapandığında senin güzel yüzün açılır rüyalarıma. Dünyanın en güzel gözlerini sürekli görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum her şeyim.

İyi Geceler Şiirleri Sevgiliye

iyi geceler ruhum
tatlı uykular umudum
bu can seni çok seviyor
rüyada buluşalım mutluluğum.

İYİ GECELER

Ben gidiyorum…
Yokluğum da, olmayan yanımla konuşur, dertleşirsin.
Yokluğumla…
Göğsüne yasla başını yokluğumun.
Sor ne istersen ona.
Nasılsa anlatacaktır nesi varsa sana.
O yanım sana ait olsun; sende kalsın.
Islak dudaklarınla masallar anlatırsın ona.
Gözyaşlarınız karanlığınızı sarsın.
Gerçi sen ağlamaktan pekte anlamazsın ama.
Ben de çok ağlarım dersin belki senin olan yanıma.

İşte gidiyorum.
Gecenin siyahını bağrımın andına alıp,
Olmayan yanımı hülyana, rüyana katıp,
Gidiyorum.
Unutma! Seni çok seviyorum.

İyi Geceler Sevgilim

İyi Geceler Sevgilim
sen uyu
bana bırakarak sessizliği
suretinin kahrına yaş döksün gözlerim
sen uyu
düşlerinle sarmaş
uykusuzluğun yürüyüşleriyle pullansın kirpiklerim
sen uyu
ben aşkı çekerim ben aşkı sererim
senden bir sofracık da kahır içerim
çatlayıncaya kadar kalbim
budur ey sevgili aşk dediğin
iyi geceler sevgilim

İyi Geceler

Gökyüzündeki haykırışlarımı yüreğinde hisset
Bir meltem essin benden sana doğru
Yatağındaki soğuk rüzgarlarla gözlerimi anımsa
Bir an gelsin uykuya dalıversin bedenin.

Bir esintiyle yum gözlerini
Bir dilek tut benim için
Ama kayan yıldızda değil dolunayda
Bir sev beni, bir daha ve sonra tekrardan.

Sana mutlu rüyalar dilerim,
Hoş diyarlara olsun gezinmelerin
Ve sen bir daha sev beni ve hep sonsuzca!

Neslihan Ayakta

Yorum yapın