Sevgiliye Günaydın Mesajları

Günün açan ilk ışıkları ile sevgilinize gönderebileceğiniz en anlamlı günaydın mesajının önemi ne kadar büyük biliyor musunuz? Bu hareketiniz sevgilinize değer verdiğiniz onu aklınızdan çıkaramadığınız ve her zaman kalkar kalkmaz aklıma ilk sen geliyorsun demektir.

Etkileyici Günaydın Mesajları

Günümüzün en etkileyici sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajları ve özellikle resimli sevgiliye günaydın mesajları sayfamızda özenle derlendi. Şimdi incele ve beğendiğin mesajı hemen sevgiline gönder.


Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin sevgilim günaydın.

Her sɑbɑh uyɑndığım dɑ yɑşɑmɑktɑn önce sen geliyorsun aklımɑ. Günɑydın tɑtlım.

İlle de sen, ille de sen sevgilim. Güne seninle başladığım gün ille de gün, ille de gün sevgilim.

Kalbin hangi sevgi için çarpıyorsa, yeni doğan günün güneşi seni ona kavuştursun… Günaydın.

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.

Günümü aydınlatan sevgili kalbimin içindeki derin huzur, aşk sözcüğüm. Sanada günaydın sevdam.

Günaydın güneş gibisin ay gibi geceyi de gündüzü de aydınlatıyorsun ışık gibi parlıyorsun ışık yüzlüm.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgiliye; Oysa ki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olman. Seni seviyorum günaydın.

Günün aydın olsun. Dilerim ki yüreğine gülün gölgesi düşmesin ve sen, yüzünde gülüşlerin en güzeli ile bak geleceğe.

Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Aşkla ağlar, aşkla gülerim. Sevdiğime günaydın dilerim.

Dünyada birçok insan vardır, ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki o da şuan bu mesajı okuyor günaydın.

Dünyanız mutIu, hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun. MutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.

İlk ışığım, ilk güneşim benim günüm seninle aydın sevgilim. Senin günün de benimle aydın olsun güneşim günaydın sevdiğim.


Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri, bugün de rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün daha da büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, her şeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bir gün daha başlıyor hayatımda. Kısa bir gecenin ardından merhaba diyorum hayata ve hayatıma, seviyorum seni günaydın hayatımın tek gerçeği.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Aşk yüreğin güneşidir. Kimi yürekte her gün doğar, kimi yürekte ebediyen batar. Yüreğime doğan güneşe ortak ettim seni. Sen de güneşinden mahrum etme beni.

Günlerimde anlamlar gizli bakışların gibi, günlerimde heyecanlar gizli sana baktığımda kalbimin atışı gibi, günlerimde hep sen varsın sevgili, günaydınlar olsun sana.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın.


Günaydın gönlümün prensesi, günaydın varlığıma sebep olan aşk böceğim, günaydın içime huzur veren nurdan yaratılmış dünyadaki hurim, günaydın günaydın günaydın.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Aşkın tarifini sorsalar bana senin resmini çizerdim çünkü benim için aşk sensin bir tanem. Her güne seninle başladığım için benim günüm zaten aydın. Sana da günaydın sevgilim.

Hani ilk kez bakışım bakışına değdiği zaman kalbim yerinden fırlamış midemde kelebekler uçuşmuştu ya. İşte ben her güne seninle öyle başlıyorum. Bana bu duyguları tattıran sen kalbimin en derini günaydın.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Günaydın hayatımın anlamı, canımın ta içi zaman durur sana olan aşkım durmaz. Seni seviyorum bir tanem günaydın.

Sevgiliye Romantik Günaydın Mesajları

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan, gece mi yıldız yıldız saran, karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

(G)üne iyi başla (ü)zgün olma (n)efret etme (a)şkı yaşa (y)aşamı sev (d)ünü unut (ı)şığını yansıt (n)e olursa olsun gülmeyi unutma.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım, seher vakti yapılan ve kabul olunan duam GÜNAYDIN

Geceleri uzaklara dalar gider gözlerim. Her şeyden çok sana olan özlemim. Bu sabah sırf senin için açıldı gözlerim. Günaydın benim herşeyim.

Dünyada birçok insan var kimi mutlu kimi mutsuz kimi gülüyor kimi ağlıyor ama tüm güzelliklere laik biri var oda şu an mesajımı okuyor günaydın.


Günaydın hüzün adası, ben duygu gemisi, sabahın ilk ışıklarıyla demir attım kıyılarına, hadi uyan aç gözlerini bak ne diyor gemideki ses; Seni Seviyorum.

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Bütün millet Samsun meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor ama bilmiyorlar ki güneş meleğimin uyanmasını bekliyor günaydın hayatımın anlamı.

Günaydın Mesajları Sevgiliye

Bu sabah mavi bulutlarla avucuna sevgiyi, gönlüne aşkı usulca bırakıyorum. Güneş her zaman doğsun ve her doğan güneş sana mutluluk getirsin. Günaydın birtanem.

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınnn

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Gönül güneşin her zaman doğsun ve her sabah doğan güneş sana mutluluk getirsin. Seni seviyorum günaydın sevgilim.

Bir sabah uyandığında ben olacağım yanında, gözlerini bana açacaksın, o gün güneş bile başka doğacak, bulutlar güneşimizi engellemeye utanacak, biz sarıldıkça odamız aydınlanacak, sabret sevdiğim o günler de yaşanacak. Aykırım sevdiğim günaydın!

Günaydın iyi sabahlar, O kadar güzel uyuyorsun ki, Sanki bulutlar üzerinde, Uyan sevgilim sabah oldu. Kalk ta kocana kahvaltı hazırla. Seni uyandırmak istemem, Elinden yemek çok güzel, Sen bir dahisin, Kahvaltımı rengarenk yapıyorsun, Yemesen de yanımda otur, Bırak çayımı ben koyarım, Sen bitanem karşımda otur.

Resimli Sevgiliye Günaydın Mesajları

Yeni bir gün yepyeni güzellikler getirsin sana.

Sevgim seni bugün de yalnız bırakmayacak. Günaydın.

Uyanır uyanmak aklıma gelen ilk şeysin. Günaydın sevgilim.

Sevgiliye Günaydın Mesajları

Sevgi ne güze sözdür dilinde değil gönlünde olanlara… Hayırlı sabahlar

Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

Günaydın papatya demetim, gül sepetim, aşkımın son adresi eşsiz cennetim.

Güne seninle başladığım gün, hayatımın anlam kazandığı gün olacak sevgilim. Günaydın.

Her günüme adını yazdım, güneşimde sen oldun yıldızım da sensin sevgilim. Günaydınlar.

Karanlık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkla bakıyoruz artık geleceğimize günaydın sevgilim.

Hayat boştu bir zamanlar, uyandım sen varsın şimdi sığmıyor hiçbir yere bu hayat. Günaydın.

Sabahı şerifleriniz hayırlı olsun, Mevlam bugününüzü dünden daha hayırlı kılsın inşallah… Selametle

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden seninle günler seninle parlak bugün ki gibi, gün seninle güzel sevgilim günaydın.

Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim… Günaydın kır çiçeğim… Günaydın gönlümü fetheden sevgilim. Günaydın.

Günaydın Mesajları Sevgiliye

Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

Güneş kadar Aydınlık, Gözlerin kadar Güzel, Sözlerin gibi Kusursuz bir güne merhaba demek için tam zamanı… Günaydın Sevgilim.

Şu hayatta sahip olup olabileceğim en güzel şey sensin. Bunun ise en büyük kanıtı yanımda uyanıyor olman. Günaydın hayatım.

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor, aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım.

Güneşin ilk ışığı sensin sanki… Gözlerini açmanla aydınlanıyor ortalık. Dışarı bakıyorum da hala karanlık. Hadi uyan güneş görsün insanlık.

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım

Yastığı kıskanır mı insan? Her gece kokunla uyuyan ve her sabah yüzünün güzelliğiyle uyanan o yastık olmayı dilediğim bir günden daha günaydın!

Şimdi yanımda olamasan da adınla başlıyorum yeni hayata, yüzünü görmesem de hayalinle yürüyorum adını yazdığım sokaklarda, günaydın sevgilim.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Sensiz doğsa da güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsak da şimdi yanında olamasam da, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

Günaydın Mesajları Sevgiliye

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda çığlıklarımda hapsettiğim tomurcuk tomurcuk sevgilerim, çatlamaya hazır yeni baştan yaşanacak sevdalar, yüreğimde günaydınım…

Günaydın Mesajları Sevgiliye, Kısa, Uzun ve Etkileyici

Sevgilinizi günün ilk ışıkları ile etkilemek için aşağıda bulunan günaydın mesajlarımızdan faydalanın. Sevgilinizin size karşı değişimini fark edeceksiniz;

Bitmeyen ışığım seninle başlayan tüm günlere günaydın.

Günlere ve yıldızlara senin adını koydum günaydın yaşama sebebim.

Kara gecelerimi hayallerinle bitirdiğim sevdiğime günaydın.

Şu güzel güne bakıp ta sana günaydın dememek ne mümkün.

En büyük duam seni bir kez daha görebileceğim bir güne uyanmak.

Ay doğar ayazlanır, gün doğar beyazlanır, benim sevgili yârim, uyanmaya nazlanır.

Günaydın Mesajları Sevgiliye

Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil de yanımda olsan. Günaydın aşkım!

Her günüme adını yazdım güneşimde sen olsun yıldızımda sensin sevgilim günaydınlar.

Günaydın hayat arkadaşım, ruh ikizim; güzel bir gün bizimle olsun, dualarım sevgim seninle.

Geceyi bitirdim yine şükür, gül yüzüne az kaldı. Vakit seni gösteriyor işte şimdi güzel bir günaydın zamanı.

İnsan her uyandığında ömründen bir gün gidiyor ama seninle benim ömrüm uzuyor. Günaydın aşkım.

Sana günaydın diyen biri olduğunu daima hatırlaman için uzaklarda olsan da yeni doğan güneşe bak sevgilim.

Gözlerimi açtığım zaman güzelliğin aklımdan çıkmıyor. Aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından, günaydın aşkım.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu hissettin mi? Günaydın bebeğim.

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri. Bugün kendinle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba, dedim. Günaydın sevgilim.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana gün aysın hayatımın anlamı.

Dün gece gene aklımda sen vardın, şöyle bir içimi çekerek derinlere dalmışım ve sabah senin hasretinle uyanmışım. Seninle beraber uyanmak dileği ile günaydın bir tanem…

Günaydın demeyi en çok sevdiğim adama dün gece yine aynı duayla yattım. “Bir gün daha sana günaydın diyerek uyanayım. “Allah şahidim olsun ki her gece duam, her sabah umudum oluyorsun, günaydın elleri amber kokan adam…

Şöylе bir bak güneş ne güzel parlıyor, masmavi gökyüzü, kuşlar heyecаnlа dört bir yana uçuşuyor…. Umutlаrın yüreğinde hеp tazе kalsın, kuşların heyecаnı gibi kаlbin pırpır etsin ve bir bеbеğin gülümsеmеsi kadar günün tatlı geçsin… GÜNAYDIN

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık sevgilim günaydın.

Yorum yapın