Sahur Sözleri

Sayfamızda 2020 yılının en anlamlı, hikmetli sahur sözleri ve mesajları yer almaktadır. Ramazan davulcusunun o eşsiz manileri ile kalktığınızda sahura ilk aklınıza gelen kişiye gönderebileceğiniz sahur sözler burada;

Sahur Sözleri Anlamlı

Anlamlı, etkileyici, manidar ve hikmetli sahur mesajları-sözleri sayfamızda yerini aldı. Aynı zamanda iftar mesajları yazımızıda incelemek isteyebilirsiniz.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Sahurunuz güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun.

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

En güzel tatlara doyacağınız huzur ve sıhhat bulacağınız sahurlar dilerim.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar.

Ramazan ayında cennetin huzuru evlerinizde olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

Sahur Sözleri

11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı sahurlar.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz sahur sofranıza bereketi getirsin hayırlı sahurlar olsun.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

İman dolu kalbinizin ışıltısının sofralarınızda olacağı hayırlı, bereketli ve afiyet dolu sahurlar dilerim.

İman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı sahurlar.

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı sahurlar.

Bugün de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar. Sizin olsun.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar.

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı sahurlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim.

Rüya gibi gelip geçer Ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. İyi sahur diliyorum.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahurlar diliyorum.

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini hayırlı sahurlar.

Ramazan’ının huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum.

Sahur Sözleri

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı sahurlar.

İmanın gücü içinizden eksik olmasın, tuttuğunuz oruç kabul olsun, bu Ramazanın bereketi üzerinize olsun, hayırlı sahurlar.

Tutmaya niyetlendiğiniz orucun önce sahur sofralarınızı bereketlendirmesini daha sonra hayatınızı huzura bulamasını dilerim.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı sahurlar.

Dualarımda ağlarım Yaradanım, sen ne eylersen güzel eylersin. İlahım, içime iman derdime derman ol Allah’ım, hayırlı Sahurlar.

Bir’e beş versin yüce yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı sahurlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar.

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı sahurlar.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı sahurlar.

Sahur demek oruç demektir. Gece vakti oruç tutmak için yatağından kalkan kalpler ne güzel kalplerdir. Hayırlı sahurlar… Afiyetli sahurlar.

Bir lokma ekmeğin tadı iftarda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini Şükür edelim ALLAH a Bu Mübarek günde başladı.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı sahurlar.

En Güzel Sahur Sözleri

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı sahurlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. İman gücüdür ayakata tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı sahurlar.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar.

Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. Hayırlı sahurlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar dilerim.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. Kalplerimiz 1 oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı sahurlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar her şey, “her şey bitti” dediğin bir anda mübarek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu sahurlar diliyorum.

Canımı elinde tutan Allah’a yemin ederim ki; oruçlunun ağız kokusu, Allah katında misk kokusundan daha hoştur: Allah der ki: Ağzı kokan şu kul şehvetini, yemesini, içmesini benim için terk ediyor. Madem ki sırf benim için oruç tutmuş, o orucun ecrini ben veririm.

Yorum yapın