Karne Görüşleri

Okul; Tembel öğrenci için her zaman eğlence yeri olmuştur. Dönem boyunca derslerden uzak, her gününü oyun ve eğlence ile geçiren öğrencinin yüzünün asıldığı. Diğer yandan dönem boyunca derslerine çalışan öğrencinin yüzünün güldüğü gündür karne günü. Yazımız için küçük bir yorum bırakabilirsiniz.

İlkokul Karne Görüşleri:

Aşağıda birbirinden güzel, eğlenceli ve komik karne görüşlerini bir araya getirerek harika bir arşiv hazırladık. Şimdi incelemeye başla;


Gösterdiğin gayret işe yaradı ve başarıların bayağı arttı.

Sana yakışır bir karne, tebrik ederim benim gülen yüzüm, canım . İyi tatiller, fazlasıyla hak ettin.

Senin gibi bir öğrenciye sahip olduğum için çok şanslıyım. Beni çok mutlu ettin. İyi tatiller dilerim canım.

Sana yakışan bir karne.Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim yavrum.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla ve güzel karnenle beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim tatlım. İyi tatiller.

Tebrik ederim. Başarılı geçen bir dönem daha bitti. Hayat boyu çalışma azminin böyle devam etmesini dilerim yavrum. İyi tatiller, tatilinin tadını çıkar.

Seni ve aileni tebrik ediyorum. Derslere katılımın ve problemleri hızlı çözmen beni çok mutlu etti. Matematik dersini başardığın gibi, okuma ve yazmanı da güzelleştireceğine eminim yavrum. Mutlu tatiller.

Karne Görüşleri
Komik Eğlenceli Karne Görüşleri

Bu dönem derslere aktif katılımınla ve karnenle beni çok mutlu ettin, seni tebrik ediyorum yavrum.Senin çok daha başarılı olacağına inanıyorum.Tatilde sevdiğin kitapları alıp okuyabilirsin. Mutlu tatiller.

Tebrik ederim canım. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. Bol bol kitap okumayı ihmal etme olur mu tatlım?

Sene boyunca gösterdiğin okuma azmini can-ı gönülden tebrik ediyorum tatlı. Seviyen nasıl gelişti sen de gördün.Bu gayretin devam ederse neler neler başaracaksın.Sana inanıyorum.Sevdiğin kitapları okumaya devam et canım.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma isteğiyle dön. Neden daha iyisi olmasın? Kitap okumayı unutma olur mu tatlım.

Verilen ödevleri aksatmadan yapar, kitap okuma alışkanlığını geliştirirsen, derslerine gereken özeni gösterir ve sınıfta öğretmenini daha iyi dinlersen başarının daha da arttığını göreceksin, ben sana inanıyorum yavrum. İyi tatiller.

Dönem boyunca gayret ettin ve okuma-anlama etkinliklerinde çok başarılı oldun canım. Daha fazla gayret edeceğine inanıyorum. Tatilde ek çalışmalar yapıp, kendini geliştirebilirsin. Ayrıca sevdiğin kitapları okumaya devam et tatlım.

Karnen ve notların fena değil yavrum, tebrik ediyorum. Fakat ödevlerini aksatıp, oyuna ve televizyona daha fazla zaman ayırdın ve istediğim seviyeden biraz geri kaldın. Ben sana ve zekana güveniyor ve inanıyorum. Döndüğünde daha azimli göreceğim seni biliyorum. Mutlu tatiller yavrucum.


Her geçen dönem seviyen ilerliyor ve derslere katılımın artıyor. Bir de bazı davranışlarına daha da dikkat edip beni çok sevindiriyorsun.Başarının devam etmesi sana bağlı.Bu şekilde yola devam etmeni diliyorum; ayrıca sorumluluklarını zamanında yerine getirmeni istiyorum.

Sevgili, Aramıza bu dönem katıldın ama kendini bize çabucak sevdirdin ve sınıfa güzelce uyum sağladın. Derse aktif katılımın ve görevleri aksatmadan yapman beni mutlu etti. Senin çok daha başarılı olacağına eminim yavrum. Tatilde sevdiğin kitapları oku ve ailene anlat. Mutlu tatiller diliyorum.

Dönem boyunca okumanı geliştirmek için öyle çalıştın ki, sonunda başardın. Bu başarıda yanında olan ailene de teşekkür ediyorum. Seni de tebrik ediyorum yavrucum. Tatili boş geçirmeyip, iyi değerlendirirsen, seneye çok daha iyi bir seviyeye geleceksin.Ayrıca okul içi ve dışındaki davranışlarına daha da dikkat etmeni istiyorum. Ben sana inanıyorum. Tatilde, sevdiğin kitapları okuyup, ailene güzelce anlat olur mu?İyi tatiller.

Karne Görüşleri
Karne Görüşleri Resimli

Karnen hiç de fena değil yavrum. Ama bazen kapasiteni hiç kullanmıyorsun. Senin çok daha başarılı olabileceğine inanıyorum.Karnendeki notlar çok daha iyi olabilir eğer sen de istersen. Daha planlı ve düzenli çalışmayla başlamalısın. Ama en önemlisi ailenin ve öğretmeninin fikirlerini ciddiye almalısın. Tatilde tüm derslerden konu tekrarı yaparak bol soru çözeceğine ve bol bol kitap okuyacağına eminim yavrucum. Mutlu tatiller.

Başarılı Öğrenciler İçin Karne Görüşleri

Disiplinli, planlı çalışman başarıyı getirdi.

Başarılarının devamını dilerim.

Başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

Başarılı çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum.

Saygı, sevgi, azim, zekâ seni anlatan sadece birkaç kelime Tebrikler.

Tebrik eder, bu başarılarının bir ömür boyu devam etmesini temenni ederim.

Akıntıya kürek çekmek kolay; iş, senin gibi akıntıya karşı kürek çekebilmekte


Ders içi ve ders dışındaki davranışlarıyla beni çok mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Dünyanın en şanslı öğretmeniyim çünkü dünyanın en harika öğrencisi bende. Tebrikler.

Bu kadar zorluk arasında ancak senin kadar harika biri bu başarıyı gösterebilirdi. Tebrikler.

Karne Görüşleri
2020 Komik Karne Görüşleri

Karnendeki i notlara baktıkça, ne denli daha başarılı öğrenci olduğunu görüyorum. Tebrikler.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarılı olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olduğun için tebrik eder, başarılarının devamını temenni ederim.

Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor, senin daha büyük başarılar kazanacağına inanıyorum.

Başarılı, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin, ömür boyu hep başarılı olman dileğiyle.

Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama konusunda da iyi bir öğrenci olmasını dilerim.

Güler yüzün, neşen hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm hayatın boyunca seninle birlikte olması temenni ediyorum.

Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın, sıra hamlede.


Küçük yaramazlıkların da olsa, gösterdiğin gayret ve bana verdiğin başarı hediyesi her şeye değer. Teşekkür ediyorum yavrum.

Sen istedikten sonra, hangi engel senin yolunu kapatabilir ki? Biraz daha gayret ederek, geleceğin örnek insanı olman için hiçbir engel yok!

Karne Görüşleri 2020
1. Dönem Karne Görüşleri Resimli Komik

Son derece başarılı geçen ilk dönem için seni tebrik ediyorum. Umarım ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını bekliyorum.

Hadi bir dilek tut. Bir tane daha; bir tane daha Sen başarınla ve örnek davranışlarınla benim dileklerimi gerçekleştirdin. Senin de her dileğinin gerçekleşmesini diliyorum.

Belki çok yorulduğun dönemin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk tebrik eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini bekliyorum senden.

Yıllarca solmayan Kenya gülleri gibi dönem boyunca başarıların hiç solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarılı olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni istiyorum. İyi tatiller.

Başarısız Öğrenci Karne Görüşleri

Davranışlarındaki olumlu tutumun derslerine de yansımasını dilerim. İyi tatiller dilerim.

Hedef belirleyerek çalışmalarına başlar ve planlı olarak çalışır, okur, yazarsa başarılı olabilir.

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Henüz olması gereken seviyeye ulaşamadı. Umarım gayretini biraz daha arttırır.

Okuma yazmandaki başarının gayretine de yansıması temennisiyle. Daha da gayretli bir öğrenci olmanı dilerim.

Başarı grafiğini yükseltmek için, biraz daha gayret göstermelisin. Başarıları kazanmak için gayretlerini artırmalısın.

Karne Görüşleri
En Güzel Karne Görüşleri

Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.

Yolun uzun, her hareketin çok önemli. Çünkü bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.

Ödevlerine dikkat etmesi, daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

Zekânı doğru işlerde, doğru şekilde kullandığın takdirde önünde hiçbir engel duramayacaktır. Engelleri aşmaya ne dersin.

Başarı o kadar uzak değil bir elin parmağı kadar yakın. Biraz gayret yapabilirsin. Ben inanıyorum sen de inan canım. Başarılar.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Beklentilerimize cevap verebilmesi için daha çok çalışması gerekiyor. Birazcık daha gayretle tüm derslerindeki başarısı artacaktır.

Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın, sıra hamlede.

Karnenin iyi olması senin gayretinle olacak. Biraz çalışıp inanırsan sende başarılı olabilirsin ama sürekli susarak bir şey elde edemezsin.

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Bunun için tek yapman gereken planlı ve düzenli çalışmak.

En Komik Karne Görüşleri
Efsane Karne Görüşleri 2020

İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün, hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. Sen yeter ki iste çok başarılı bir öğrenci olabilirsin.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız başlayamazsınız. Senin yapman gereken ilk şey plan ve bu plana uyarak çalışman. Başarı kendiliğinden gelecektir.

Oyun için harcadığın zamanın yarısını derslerine harcasan başarılı olabilirsin unutma başarı o kadar uzak değil sende çalışınca ulaşabilirsin. Başarılar.

İyi karne vermekle değil almakla olur. İyi karne almak istiyorsan biraz çalışman gerekli. Çarpım tablosunu ezberleyip okumanı da hızlandırmalısın. Başarılar.

Bir sene daha geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarılı olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen biraz planlı ve düzenli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum.

Tatilde karne notlarını ve geçen bir dönemi değerlendirmeni istiyorum. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bize neler yapabileceğini göster.

Tatilde iyice dinlenmeni istiyorum. Çünkü ikinci dönem daha başarılı olmanı bekliyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde konu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni istiyorum ki daha başarılı olabilirsin.

İşte benim karnem diye gurur duymak zor değil. Bu dönem böyle oldu ama ikinci dönem senin de gurur duyacağın notlar alacağına inanıyorum ve unutmadan çarpım tablosunu ezberlemelisin tatlım. Başarılar.

Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini bekliyorum senden. Olacak göreceksin. Tabiî ki sen de istersen.

Karne Görüşleri Manili

Eğlenceli bir o kadarda komik karne görüşlerini birde manili şekilde hiç gördünüz mü? Özenle seçtiğimiz manili karne görüşleri hemen aşağıda;

Karne Görüşleri
Karne Görüşleri Resimli

………………… onun ismi
Uzun boylu ve zeki
Kardeşinin tatlı abisi
İnşallah olacak birinci.

………………….onun ismi
Sessiz ve içli biri
İnşallah başarılı olacak
Olursa çok gayretli.

………………… onun ismi
Bal gibi tatlı dilli
Biraz daha gayretle
Olacak sınıfta birinci.

Onun adı ……………….
Beslenme çantası hep kolundadır
Gayret edip çalışırsa
Bütün işler yolundadır.

………………….. onun ismi
Biraz mahcup biraz içli
Unutursa ödev kontrolünü öğretmeni
Hemen hatırlatır kendileri

…………………………. onun adı
Hepimizin Nasreddin Hocası
Çok temizdir yüreği
Sınıfımızın neşe kaynağı

2020 Karne Görüşleri
Karne Görüşleri Manili

……………………… onun ismi
Karpuzu çok sever kendisi
Olursa çok gayretli
Aşar önündeki engelleri.

………………………. ismi
Utangaçtır kendileri
Renklidir gözleri
Çalışırsa olur, bu ülkenin lideri

…………………… onun adı
Sınıfımızın Mevlana’sı
Çok hassastır yüreği
İleride olacak matematik hocası.

……………………….ismi
Çok sessizdir kendisi
Artık çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi.

……………….. onun ismi
Temiz ve düzenli
Çalışırsa gayretli
Olur derslerinde birinci.

Onun adı ………………
Hareketlidir her zaman
Çok çalış derslerine aman
Sonra olma pişman.

……………………. ismi
Çok temizdir defteri
Artık daha çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi.

……………….. onun ismi
Çok güzeldir resmi
Hem güler yüzlüdür
Hem sevimli mi sevimli.

……………….. onun ismi
Çavuştur kendileri
Artık çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi.

Resimli Karne Görüşleri 2020
En Güzel ve Etkileyici Karne Görüşleri

…………………… onun ismi
Kuş gibi pır pır eder yüreği
Olacak daha çok gayretli
Öğretmenine söz verdi.

…………………… onun adı
Sanki küçük bir cadı
Matematiği çok sever
Vardır her soruya cevabı.

………………… onun ismi
Sınıfımızın bilgesi
Uzun boylu, tatlı dilli
Hepimizin ablası.

……………………….. onu ismi
Bazen sessiz, bazen hareketli
Olursa daha gayretli
Derslerinde olur birinci.

………………………. onun ismi
Elleri ve ayakları çok hareketli
Olursa planlı ve gayretli
Sınıfta olur birinci.

Sınıfımızın ………………..
Yazıları inci gibi
Bazen güler bazen küser
Çok sever öğretmenini.

………………… onun adı
Aşıklar gibi söyler türküleri
Olursa biraz daha gayretli
Derslerinde olur birinci.

……………….onun ismi
Kahramanmaraşlıdır kendisi
Seçim meydanlarının hatibi
Şiirlerin efendisi.

…………….onun ismi
Sanki nazlı bir peri
Derslerine çok düşkün
Kalmaz hiç geri

…………….. onun ismi
Güler yüzlüdür kendisi
Artık çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi.

Onun adı ………………..
Düşüncelidir her zaman
Çok çalış derslerine aman
Sonra olma pişman.

……………………. ismi
Sessiz ve hisli birisi
Artık çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi.

……………… onun adıdır
Öğretmeninin adaşıdır
Eğer planlı ve düzenli çalışırsa
Derslerinde çok başarılıdır.

…………………. onun ismi
Cimcimedir kendisi
Çenesi düşük bir peri
Olacak seneye birinci

………………………. onun adı
Hem mahcup hem de saygılı
Sınıfın matematik alimi
Çok sever öğretmenini.

………………… onun ismi
Hem esprili hem de zeki
Çalışmaktır tek derdi
Dersleri hep pekiyi

……………………. onun adı
Hem mahcup hem de saygılı
Kardeşinin güzel ablası
İnşallah olacak çok başarılı.

……………… onun ismi
Okulu çok sevdi
Artık daha çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi.

Özgün Karne Görüşleri
Özgün Karne Görüşleri

Onun adı …………………..
Güler her zaman
Çok çalış derslerine aman
Sonra olma pişman.

……………….. onun adı
Biraz sessiz ve saygılı
Daha planlı çalışırsa
Olur derslerinde başarılı

………………….onun ismi
Yerinde duramaz çok hareketli
Başarılı olacak Mimar Sinan gibi
Olursa çok gayretli.

…………………. onun ismi
İyi yürekli, tatlı dilli
Daha çok çalışacak
Öğretmenine söz verdi

…………………onun ismi
Çok sever resmi
Biraz sessiz ve içli biri
Başarılı olacak, olursa gayretli

………………… onun adı
Sınıfın neşe kaynağı
Çalışırsa planlı ve gayretli
Olur derslerinde başarılı.

………………….. onun adı
Biraz panik ve heyecanlı
Çalışırsa gayretli ve planlı
Olur derslerinde başarılı.

………………….. onun ismi
Uzun boylu ve hisli biri
Başarılı olur, çalışırsa gayretli
Çok sever öğretmenini.

…………………. onun ismi
Hem zeki hem de hareketli
Olursa biraz daha gayretli
İnşallah sınıfında birinci.

…………………….. onun adı
Derslerdir en yakın arkadaşı
Soruları çözmede
Çekiyor başı.

……………….. onun adı
Osmanlının ilk sultanı
Çalışırsa gayretli ve planlı
Olur derslerinde başarılı.

……………………. onun adı
Efendi ve çok saygılı
Çalışırsa böyle planlı
Olur derslerinde hep başarılı.

……………………… onun adı
Çakmak çakmaktır gözleri
İstanbul’u dinler gözleri kapalı
Çok sever hikaye yazmasını.

………………….. onun ismi
Aslında çok zeki
Olursa biraz gayretli
Sınıfta olur birinci.

……………… onun adı
Uzundur boyu
Çalışmaktır andı
Güzeldir bu huyu.

………………….. onun ismi
Yiğit oğlu yiğittir kendisi
Sınıfımıza yeni geldi
Okulunu çok sevdi

Yorum yapın