Eşe Doğum Günü Mesajları

Yıl dönümü, ilk tanışma günü ve doğum günü gibi özel günlere dikkat eden bir çift iseniz aşağıda sizler için seçtiğimiz ve derlediğimiz harika eşe doğum günü mesajları yer almaktadır.

Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşinize söyleyebileceğiniz en romantik doğum günü mesajları bu başlık altında toplandı. İster yazılı ister resimli eşe doğum günü sözleri burada şimdi incelemeye başla;

Sen gecemi aydınlatan ışığımsın. İyi ki doğdun, iyi ki bana yar oldun.

Hatırlara asla değer biçmem fakat her birine yeni güzel parçalar ekleyebilirim. Mutlu seneler aşkım.

Hatıraya değer biçmem imkansız fakat bunlara güzel bir anı daha eklemem mümkün. Mutlu senelere aşkım.

Sana hissettiğimi anlatacak olsam kelimeler yetersiz kalacaktır. Benim bu hayattaki en değerlim aşkım, mutlu seneler!

Dünyada eşsiz güzellik bulunmamıştır bugüne dek çünkü ben sana daha yeni rastladım sevgilim. Doğum günün kutlu olsun. 

Canım bebeğim, iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Seni Allah’ım ömrüme eş yaptığı için minnettarım. Ölüm bizi ayırana dek seni sevmeye devam edeceğim.

Eğer dünyada eşsiz bir güzellik bulunuyorsa o da kalbinde yer almaktadır. Hayatının geri kalanını kalbinin güzelliği gibi geçir. İyi ki benimsin, iyi ki doğdun!

Eşe Doğum Günü Mesajları
Resimli Eşe Doğum Günü Mesajları

Yanımdan asla ayrılma, çünkü ben sensiz bir hayat düşünemiyorum. Her doğum gününde yanında olmalı, ellerini tutmalı ve dudağına bir buse kondurmalıyım.

İyi ki dünyaya gelmişsin. Bir sene daha yaşlanmış olabilirsin ama benimle olduğun için ne kadar mutlu olduğunu görebiliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugünkü dileğim tüm dileklerinin gerçekleşmesidir sevgilim. Belki şuanda yanında değilim fakat kalbimin en derinlerde bu özel günü seninle beraber kutlamaktayım.

Bugün seni tanıyan ve seni sevenler için çok ama çok önemli bir gün. Doğum günündeyse her daim her şeyin en harikanın seninle olması dileği ile seni çok seviyorum. 

Sen ömrümde hiç yaşamadığım güzelliğimsin. Harika bir kadın olmayı bu kadar nasıl başarabildin ki? Bulduğuma asla inanmadığım ve senin o gülüşüne her şeye verebileceğimsin. Seni seviyorum.

Nice yıllara.. yaşanacak olan güzelliklerin her biri gözlerinde olan ışık umudu gibi olmalı, umudun kalbin gibi temiz olmalı, temiz umutlarınla beraber için huzur dolmalıdır. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Nice seneler sevgilim, iyi ki doğdun hayatımın baharı, beraber sonsuza dek yaşayalım. Mezarda bile seni bırakmayacağıma emin olabilirsin. Benden kurtulamazsın, seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

İyi ki varsın sevgilim, iyi ki doğdun ve benimlesin. Sesim güzel olsaydı eğer sana bir doğum günü şarkısı armağan ederdim. Bundan dolayı kısa bir mesajın daha iyi olacağını düşündüm. Mutlu seneler sevgilim, iyi ki doğdun.

Sen hayata karşı ne verirsen o da sana en mükemmelini verirmiş daima. Ben bu hayata ne verdim bilmem ama bana ummadığım bir zamanda seni verdi onu biliyorum. İyi ki doğdun her şeyim. Seni çok seven kendinden bile çok seven sevgilin.

Eşe Doğum Günü Mesajları
Romantik Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşime (Kocaya) Doğum Günü Mesajları

Kalbimi çaldın sen en güzel hırsızsın. En içten dileklerimle, kalbimden doğum gününü kutluyorum.

Allah’ıma defalar şükür ediyorum. Senin gibi tatlı bir eşe sahip olmamı sağladığı için mutlu senelere.

Sen benim en değerlim, gülümsememdeki tek nedenimsin. Doğum günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Bu zorlu hayatımdan beni çıkartıp kurtardın. Huzurlu bir şekilde nefes almamı sağladığın için nice mutlu senelere.

Sen benim eşimsin, dünyamdaki ışığım sevdiğim adamımsın. Doğum günün kutlu olsun Allah’ım seni yanımdan hiç ayırmasın.

İyi ki varolmuşsun, iyi ki karşımdasın. O kadar insan içinden sana rastladığım için harika hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun. 

Eşime doğum günü mesajı yazmak istedim ama seni nasıl anlatacağımı bilemedim. O yüzden sadece doğum gününü kutlamak istiyorum sevgilim. İyi ki doğdun.

Sana hissettiğim onca şeyi anlatmak için kelimeler yetersiz kalacaktır. Sen benim her zaman arayıp bulamadığımsın, sonunda buldum ve benim oldun. İyi ki doğdun, nice seneler aşkım. 

Sen dileğimsin benim, en güzel çağım, en güzel yaşadığım anlara aitsin. Seninle ömrümün sonuna kadar burada olacağım. Ellerini asla bırakmayacağım. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun eşim.

Kalbim taş gibi olsa da sen benim kalbimi yumuşatıp güzel bir adama döndürdün. Gözlerinden bir damla düşerse eğer benim içimdeki kalpsiz adamı ortaya çıkartacaklardır. Doğum günün kutlu olsun birtanem.

Doğum günün kutlu olsun erkeğim. Bu yaşamımda her şey karanlığa doğru giderken bana ışık olduğun için, elimden tutup benimle bu yolda yürüdüğün için binlerce kez teşekkürler. Varlığına minnettarım sevgilim iyi ki doğdun.

Bugün birisi için özel bir gün ve aynı zamanda benim içinde çok özel bir gün. Çünkü sen doğdun. Tam bu saatlerde ağlamaktaydın. Ama bundan sonrasında seni hep güldürecek bir erkeğin var hayatında. Seni çok seviyorum sevgilim. İyi ki doğdun.

Dalgalar vurduğu zaman sahile her zaman seni hatırlıyorum. İlk günümüzde nasıl dalgalar sahile vuruyor aynı o gün gibi yaşıyorum her günümüzü. Seni çok ama çok seviyorum. Benimle olduğun sürece sevmeye devam edeceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Sana o gün rastladığım için çok mutluyum.  İyi ki o gün peşini bırakmamışım. Aynı gündü hatırlıyor musun? Cafede doğum gününü kutluyordun işte o gün bugün. İkimiz içinde özel bir gün iyi ki doğdun ve ömrümün sonuna kadar seni seveceğimi bir kez daha söylemek istedim. 

Hayatının sonuna dek seni sevecek ve seni kollayacak birine sahip olduğun için çok şanslısın. Üstelik kimsede bulamayacağın yakışıklılığa sahip birisi. Senin bendeki yerini kelimelere dökemem bu yüzden seni çok sevdiğimi bil ve sadece benim ol. Doğum günün kutlu olsun.

Yorum yapın