Erkek Sevgiliye Günaydın Mesajları

Bir bayan olarak sevdiğiniz erkeği etkilemek mi istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz en içten ve samimi günaydın mesajları burada.

Erkek Sevgiliye En Güzel Günaydın Mesajları

Yalnızca evimizin direği değil evimizin neşesi olan erkeğim günaydın.


İnan gözümde hiç değerin yok, ne varsa kalbimde günaydın biricik erkeğim.

Günaydın her sabah hayatıma güneş gibi doğan aşkım seni çok seviyorum.

Günaydın Gel Beraber Alalım Nefesimizi Sevdiğim Sensiz Boğazımdan Geçmiyor .

Dünyanın kraliçesi olacağıma, seninle samanlık seyran bana aşkım. Günaydın bitanem.

Ekmeğim, Suyumsun Sen Benim Sabahlarımın Tek parlayan Nurusun Günaydın Hayatım.

Günler aydınlık zamanın huzurlu olsun günün aydın olsun günaydın olsun sana bir tanem.

Değişir rüzgarın yönü, Solar ansızın yapraklar; Şaşırır yolunu denizde gemi, BoşunaGünaydın

Her sabaha adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim. Günaydınlar bir tanem benim.

Günaydın ilkbahar güneşim, günaydın gül kokulu çiçeğim. Günaydın gözüm, gönlüm, her şeyim.

Günaydın Baharım Günaydın Sabahım Seninle Güne Merhaba Derim Seninle Günü Bitiririm Sevgilim

Sevgiliye; Oysaki tek isteğim, sana günaydın dediğimde yanımda uyuyor olman. Seni seviyorum günaydın.

Allahım sana en güzel uykuları, benli rüyaları ve hep en mutlu sabahlara uyanmayı bahşetsin biricik Sevdiğim.

Sabahın kızgın güneşi aydınlatsa da odamı, gözlerin gibi yakmıyor içimdeki soğuk hücreleri günaydın biriciğim.

Aç güzel gözlerini, rüyadan sonra ilk beni gör, her şeyden önce al bu tatlı buse sanadır, Günaydın Sana Meleğim


Denizin özgür maviliğinde bulutların saf renklerinde ve sabahlarımın güneşinde buluyorum seni aşkım günaydın.

Sen Bu Mesajın Daha İlk Kelimelerini Okurken, Ben Senin Adına Şiirler Yazmış Olucağım Birtanem, Günaydın.

Günler seninle başlar, gözlerimi açtığımda yeni bir güne seninle uyanmanın mutluluğunu yaşıyorum sevgilim günaydın.

Dünyadaki en güzel şey, kocasını seven kadının hissettikleridir seni çok seviyorum kocacığım. Günaydın biriciğim.

Aldığım ve Alacağım Her Nefesin Her yeni Hayatın Ve Her Attığım Adımın Güneşi Sen Olucaksın Günaydın AŞKIM

Bu sabah da mutluluğun resmini seninle çizdim, sen gülüyordun ben ise senin gülüşüne ölüyordum. Günaydın Aşkım.

Sadece rüyalarımda değil, gözlerimde yaşatıyorum seni, gözlerimde olduğun için rüyalarımdasın sevgilim, günaydın.

Dünyanız Mutlu, hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun. Mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın.

Güzel Olan Her Gün Sadece Seninle Güzel ve Özel Olur Sevgilim Tıpki Bugün Gibi Günaydın Günlerime Anlam Katan Sevgilim

24 Saatlik Günümün Doğuşu Ve Batışı Sen Olucaksın, Sen benim için 1 Sabah Değil Her Sabahsın Aşk Çiçeğim GünaydınNnN

İnsan gördükçe daha da bağlanır, görmedikçe her gün özlemle anarmış. Seni çok özledim erkeğim günaydın Hayatımın anlamı.


Günümün her anında sen varsın, sen içimi ısıtan güneş, karanlıkta yolumu aydınlatan aysın. Sen benim dünyalar kadar sevdiğim, her şeyimsin.

Günaydın gönlümün eri, sevgimin neferi. Seninle başlayan günümün seninle biteceğine eminim. Zaten sensiz bir hayat benim hayat olamaz.

Bir güneş gibisin sen gözlerimde, geceleri rüyam olursun girersin düşlerime, hayatı buldum gözlerinde, günaydın sevgilim, günümüz aydın olsun birlikte.

Bu sabah senin için aralandı gözlerim, bugün daha da büyük sana özlemim, zaten günden güne artıyor, her şeye değecek mükemmel sevgilim günaydın.

Ellerimiz uzak olsa da birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasam da güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim.

Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

Karanlıklar Mühürlensin, Mutsuzlukların üstüne Yağmurlar insin, Sadece Seninle Nefes Alırım Bilirsin Bu Günde Adınla Güne Merhaba Dedim Günaydın Sevgilim.

Erkekleri Etkileyen Günaydın Mesajları

Erkek arkadaşa anlamlı Perşembe günaydın mesajı, sevgiliye yazılacak en güzel günaydın mesajı arayanlar için derlediğimiz birbirinden anlamlı erkek sevgiliye günaydın mesajları burada.

Günaydın baharım günaydın sabahım, Günaydın hayatımın anlamı, günaydın sahip olduğum her şeyim. Seninle güne başlamaktan başka hiçbir şey bu kadar güzel olamaz.

Bugün benim için yepyeni bir gün doğuyor; herşey capcanIı, herşey hayat doIu, herşey benimIe duyguIarım hakkında konuşuyor, her şey beni duyguIarıma değer vermeye davet ediyor…günaydın

Gözlerini açığındaki o güzellik o ışıltı gününe de yansısın bitanem.Musmutlu bir güne uyan.Günaydın


Her Gecenin Uykusunda Rüyalarım’da Sen varsın Her Rüyaların Sabahında ise Aklımda Sadece Adın Ve Kalbimde yenilenen Aşkın var PrenSeSimMm GünaydınNnNn

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyandığım günlerdir sevgilim, Günaydın sana.

Rüyalarımın sahibi sensin, uykumdan uyanınca adın yankılanır odamda, sabah güneşi usulca doğarken, bu mesajı yolluyorum sana günaydın hayatımın anlamı.

Her gecenin uykusunda rüyalarımda sen varsın her rüyaların sabahında ise aklımda sadece adın ve kalbimde yenilenen aşkın var prensesim günaydın.

Sevgi kanatlı bir kuştur, yakalayanın olur anca. Yakalarsan eğer onu kafese değil kalbine yerleştir. Çünkü o ancak senin sevginle yasayabilir. Günaydınlar bitaneceiğim.

Dilimle söyleyemediğimi, Kalemimle söylüyorum. İsteyipte yapamadığımı, İşte şimdi yapıyorum. Aklından ne geçiyor, Hiç mi hiç bilmiyorum, Bildiğim tek şey, Seni seviyorum… :)günaydın aşkım

Ne Gecelerin Soğukluğu Nede Odamın Sessizliği Alamaz İçimdeki Sevgini, Her Sabahı Bir Umutla Bekliyorum Çünkü her Umut Sana Olan Sevgimi Güçlendiriyor Bu Sabah Olduğu Gibi Bebeğim Günaydın!

Yorgun Düşmüş Gönlüm Gecenin Karablığında Bir Güneş Bir Gün Bekliyorum Sadece Seninle yaşanacak bu hayatta her Günümün Sabahında Adınla Başlıyorum Hayata, Günaydın Hayatımın Başlangıcı.

Umutlarımın Sabahındaki tek Güneşsin Aynı Bugün ki Gibi Sevgilim, Sen Günümü Aydınlatan gecelerimi Sıcak Tutan tek Varlıksın bebeğim Günaydın Sana ve Hayata

Günün güzelliği senden geliyor, güzel olan her şey sadece seninle güzel oluyor. Sen olmadan ne günün, ne dünün hiçbir anlamı yok be Aşkım. Günaydın seni çok özledim.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

Uyanır uyanmaz gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana gülen fotoğrafına, benim için en güzel gün seninle uyadınğım günlerdir sevgilim, günaydın sana.

Bugün sevdiğim yarın evimin direği, gelecekte ise doğacak çocuklarımın babası, hayatımın anlamı, yaşamın ta kendisi. Varlığıyla bana umut veren geçmişim, geleceğim, her şeyim, tek sevdiğim günaydın.

Yorgun düşmüş gönlüm gecenin kalabalığında bir güneş bir gün bekliyorum sadece seninle yaşanacak bu hayatta her günümün sabahında adınla başlıyorum hayata, günaydın hayatımın başlangıcı.

Ne gecelerin soğukluğu ne de odamın sessizliği alamaz içimdeki sevgini, her sabahı bir umutla bekliyorum çünkü her umut sana olan sevgimi güçlendiriyor bu sabah olduğu gibi bebeğim günaydın!

Sevmek ellerin tutuşmasıyla olmaz, sevmek yüreklerin tutuşması yanmasıyla olurmuş sevgilim. Sen şimdi benden çok uzaktasın ama kalbim hep seninle atıyor. Seni çok seviyorum Bitanem. Günaydın.

Yorum yapın