14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları için doğru adrestesiniz. 2020 Yılının en anlamlı ve popüler sevgililer günü mesajları ve sözleri sayfamızda yer almaktadır.

En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Kısa ve uzun Sevgililer Günü mesajları özenle hazırlanmış sayfamızda yer alıyor. Kaliteli ve güncel Sevgililer Günü mesajlarına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Sevgilim, ben seni çok seviyorum.
Sensiz yaşayamam, Hayatımda sana hep ihtiyacım var.
Her gün gözlerini görmek istiyorum. Ellerini tutmak, yanında yürümek istiyorum.
Her gece göğsünde uyumak istiyorum.
Çocuklarına iyi bir anne olmak istiyorum.
Sana iyi bir eş olmak istiyorum.
Senin sevgini sonsuza dek istiyorum.
Sonra bir gün kollarında öleceğim.
Ama aşkım asla senin için ölmeyecek.
SENİ ÇOK SEVİYORUM… Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Sevgilim, sana olan aşkım denizler kadar derin ve gökyüzü kadar yüksek.

Ve ben hayatımda sana sahip olduğum için en şanslı adamım! Sevgililer Günün Kutlu Olsun tatlım!

Sensiz bir gün güneşsiz bir gündür, sensiz bir gece aysız bir gecedir; Sensiz bir hayat, yaşamı olmayan bir hayattır.

Aşk nеdir, bilmiyorsan gеcеlеrе sor, şu sapsarı yüzlеrе, şu kupkuru dudaklara sor. Sеvgililеr günün kutlu olsun aşkım. 

Bazеn sorarlar, “Hayatında biri var mı” diyе. Hayatımda biri yok. Birindе hayatım var. Sеvgililеr günün kutlu olsun sеvdiğim.

Yüreğimdеki tеk arzu, hayalimdеki tеk tutku, bеni yaşatan tеk duygu sеnmişsin bеbеğim. Sеvgililеr gününü kutluyorum. Daha nicе yıllara.

Sevgililer Günü Mesajları

Ne istediysem sende buldum. Senden öncesi yok sanki seninle doğmuşum. Beni artık bende arama. Ben sen olmuşum sevdiğim.

Sıcak bir tebessüm yakınlaşmadır diğer kişiye; birden döndürür bir kişiye. Geçmişe sığınıp anılara sığınsan bile, yetmez o ömür yalnız başına bir kişiye.

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Yabancı olarak başladık hayata. Birbirimize rastladık… Sonsuza kadar biz kaldık. Biz sevgi dolu bir bütünün iki parçasıyız. İki kalp ve tek bir ruh. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Sevgi sana hissettiklerimi anlatmak için çok zayıf bir kelimedir. Bu hayat, sana aşık olduğumu delice ifade etmek için çok küçük bir zamandır. SENİ ÇOK SEVİYORUM… 14 Şubat Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Romantik Sevgililer Günü Mesajları Uzun


Uyandığım her gün gözlerini görebilme aşkım olmasa yaşamaya değmezdi. Sevgililer günün kutlu olsun.

Hiçbir sözcük ya da şiir yok bunu anlatmaya… Sadece dünyanın bilmesini istiyorum. Seni prensesimi, tüm kalbimle seviyorum. 

Hayatıma sensiz bir gün asla gelmemeli ve olsaydı bile, bunun hayatımın son günü olması isterdim. Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Sevgililer Günü Mesajları

Seni her gördüğümde kalbimde bir alev hissediyorum, sanki yanıyor. Çünkü seni tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum… Sevgililer Günün Kutlu olsun can parçam.

Sana yüreğimden bir kelebek uçurdum. Aramızdaki mesafelere inat dağları, denizleri aştı. Yanağına bir öpücük kondurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun canım aşkım.

Aşk bir bulut gibi, Aşk bir rüya gibi, Aşk bir kelime ve Aşk her şeyde gizli.. Aşk bir masalın gerçekleşmesi gibi… Aşkı sende buldum en sonunda..  Sevgililer Günün Kutlu olsun aşkım.

Senin için ne söylersem söyleyeyim kelimeler yetersiz kalıyor. En basit deyişle, sen benim için “HAYAT” demeksin. Sen benim varlığımın sebebisin. Sevgilim sana güzel romantik Sevgililer Günü dilerim.

Küçücük bir gülümsemen, bir bakışın, canım deyişin dünyalara bedeldir. Şimdi uzaklarda sana hasretim. Bu sevgililer gününü senin hasretini tüketircesine kutluyorum. Bebeğim benim!

Sevgililer Günü Mesajları 2020

Ellerimiz ayrılmasın, kalbimde bir tek sen varsın. Tekrar beraberiz sevgililer gününde, aşkım birlikte kutlayalım.

Aşk her şeye değer, seni çok seviyorum sevmek suçsa eğer. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.


Beni âşık ettiğin için teşekkürler.  Beni bir prenses gibi hissettirdiğin için sana güzel ve romantik bir Sevgililer Günü dilerim. Kucak dolusu sevgiler ve öpücükler!!!

Bir melek var içinde dünyanın en güzel insanısın. Sevgilim benim için hayatın anlamısın. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir tanem.

Resimli 14 Şubat Mesajları

Yanımdayken, mutlu oluyorum. Elini tutarken, kendimi güvende hissediyorum. Seninle her duyguyu yaşıyorum. Gülüşümün sebebi olan adam, Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

Çikolatadan çok tatlı, Rüzgardan tatlı, Her şeyden daha tatlı, Sen benim Sevgilimsin, Mutlu Sevgililer Günü SENİ ÇOK SEVİYORUM.

Hayatımda seninle birlikte dünyadaki en şanslı kadın gibi hissediyorum. Kendini çevremizde sevilen, bakımlı ve korunan hissediyorum. 2019 Sevgililer Gününün kutlu olsun aşkım!

Bazen duygularınızı ifade ettiğinizde kelimeler yetersiz kalır. Sevgimi ifade etmek için doğru kelimeleri bulamıyorum. Benim için dünyanın anlamısın. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim.

Şarkılar da türküler de senin için, başka ne yapsam sevdiğimi anlaman için. Bilmiyor musun sevildiğini, gözümün içine bak neler neler göreceksin. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sevgililer Günü Mesajları Anlamlı

Aşkın tarifi yok bende, hoş geldin sevgilim kalbime. Sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

İyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Her şeyim; sevgililer günümüz kutlu olsun.

Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. İyi ki varsın sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.


Seni ilk gördüğümde senin sihrine kapıldım.  Ve şimdi deliler gibi sana aşığım. Sevgililer Günün kutlu olsun aşkım, sen gerçekten özelsin.

Resimli 14 Şubat Mesajları

Sen benim sevgilimsin ve ben kendimi dünyadaki en şanslı erkek gibi hissediyorum. Sen benim aşkımsın ve çok kutsanmış hissediyorum. Hayatımda olduğun için teşekkürler. Sevgililer Günü kutlu olsun sevgilim.

Sana hayatım için sevgilim yapmak için Allah’a dua ediyorum. Sana romantik, güzel ve mutlu bir Sevgililer Günü dilerim. Senin için en özel gün yapmak isterim sevgilim.

Seni düşünmediğim gün, günüm eksik. Seninle tanışana kadar hayatım eksikti. Beni canlı hissettirdiğin için teşekkürler. 2019 yılının bizim için güzel geçmesi dileğimle, Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sevgililer Günü Mesajları 2020

Bu dünyaya güçlü bir ebedi bağ ile girdik. Hayatımdaki varlığın, Allah’ın bana nimetidir. Seni her zaman seveceğim. Mutlu Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

Sen hayatımın en özel nimeti oldun. Sen varlığımın sebebisin ve sen benim hayatımsın. Sevgili kocam, sana romantik bir Sevgililer Günü diliyorum. Sonsuza kadar seni seveceğim!!!

Hayat boyunca senin yanında olmak, beni çok mutlu ediyor. Yaşım ilerledikçe seni daha çok sevmeye söz veriyorum. Gücüm oldukça söz veriyorum. Mutlu Sevgililer Günü, sevgili kocam.

Beni kollarına aldığın zaman dünyanın üstünde hissediyorum. Bana baktığında çok özel hissediyorum. Sen benim hayatımsın ve benim dünyamsın. 2019 yılı Sevgililer Gününü en iyi dileklerimle kutluyorum.

Eşe Sevgililer Günü Mesajları 2020

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

Anlamlı 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgiyle ilgili tanımım seninle başlar ve seninle biter. Sen benim motivasyonum, özlemim ve gücümsün. Sana romantik ve güzel Sevgililer Günü diliyorum sevgilim.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sevgilim, çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin. Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Bahçeden gül değil, güneşten atom koparıp getirmek isterdim. Ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen benim dünyamın merkezi konumundasın ve sensiz hayatımı hayal edemiyorum. Sen orada değilsen o zaman bende yokum. 2019 Sevgililer Günün kutlu olsun eşsiz kadınım.

Eskiler der ki; Her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni benden daha çok sevebilen kimse yok. Karım olarak sana sahip olduğum için çok mutluyum. Hayatımı tamamlamış olduğun için teşekkürler. Kalbimi yöneten kadın için mutlu Sevgililer Günü.

Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını. Muuckk!!!

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.. Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Eğlenceli ve bir o kadar komik 14 Şubat Sevgililer Günü mesajlarına sayfamızda yer verdik. Özellikle resimli sevgililer günü mesajları için kesinlikle aşağıdaki görseller işinize yarayacaktır.

Biri sizi seviyorsa gidin bu suça ortak olun.

Benim canıma tak etti sen de tık yok.

14 Şubat kuyumcuları kalkındırma günü.

Panik yapmayın hepimiz sevdik ama geçecek.

Sevgililer günü hediyeme sevgili almam lazım.

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Aşk elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.

Sevgililer günü iptal! Şaka şaka yine yalnızım da!

Sevgililer günü gelse de, üzerine bir soğuk su içsek.

Deliye her gün sevgililer günü. Seni deli gibi seven delin.

Kasım’da aşk başkaysa; sevgililer günü neden Şubat’ta?

14 Şubat sevgililer günü için eleman alımı başlamıştır, bilginize.

Sevgi neydi? Sevgi emekti. O halde 14 Şubat emekliler günüdür bence.

Sevgililer günü var da yalnızlar günü niye yok? Biz daha kalabalığız bence.

14 Şubat’ta sevgilinizi şaşırtmak mı istiyorsunuz? Ona değil bana hediye alın.

Duydun mu sevgililer günüymüş. Niye ki artık gençler günlük mü seviyorlarmış?

14 Şubat Sözleri Komik

14 Şubat’ta eski sevgilime Kandil mesajı atacağım, aşka gelmedi uyuz belki imana gelir.

Bence sevgililer günü 29 Şubat olsun. Biz de öküz değiliz herhalde, 4 yılda bir sevgili buluruz artık.

Karar verdim, 14 Şubat’ta bizim asansöre hediye alacam. 10 senedir çıkıyoruz birbirimizi hiç kırmadık.

14 Şubat’ta çalışabilecek günübirlikçi ‘’Sevgili’’ aranıyor. Yemek + Sinema + Çiçek + Kahve + Akşam eve servis.

Milyonlarca yalnıza sesleniyorum, bir gün için şu ara pişman olacağınız şeyler yapmayın, bunun 15 Şubat’ı da var.

Sevgililer günü yaklaşıyormuş. Millette bir telaş, bir heyecan… Yalnızlığın en büyük avantajı bu işte… Kafan rahat.

14 Şubat gelmesin; Şubat 13 çeksin, geri kalan 15 gün Mart’a eklensin. Bana hayrı yok, bari kediler bayram etsin.

Flaş Flaş Flaş! 14 Şubat Sevgililer Günü Hafta içi olması sebebiyle 30 Şubat’a ertelenmiştir. Tüm sevgililere duyurulur.

14 Şubat yaklaşıyor ne para var ne pul ne yapacağım derken aklıma geldi, zaten benim sevgilim yok. En iyi kalkıp çay koyum.

14 Şubat’ta el ele tutuşan sevgilileri zabıtaların toplayacağını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü kıskançlıktan ben uydurdum.

Komik Sevgililer Günü Mesajları

Sevgililer Günü + Şike Davası + Aziz Yıldırım + Aziz Valentine bunların tesadüf olmadığını söyleyen bir Ahmet Çakar var karşımızda.

Yörsan, sevgililer günü için kalp şeklinde kaşar yapmış, Allah’ım sen o hediyeyi veren adamın beyninden, alan kadının da şerrinden dünyayı koru.

Resimli Sevgililer Günü Mesajları 2020

Sevgilinize resimli 14 Şubat mesajı göndermek için aradığınız en güzel 3 resimi sizler için yazımızın sonuna sakladık ve paylaşıyoruz.

14 Şubat Sözleri

Kış geldi sevgilim. Yüreğini, yüreğime koy da üşümesin aşkımız. Sevgililer Günümüz Kutlu Olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü mesajları

SEni sevdiğim kadar yaşayabileceğimi bilsem, ölümsüzlüğün adı aşk olurdu. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun aşkım!

2020 sevgililer günü mesajları

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!

Yorum yapın